Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Ramy funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce

subpage image

Aktualnie trwają prace nad tworzeniem Ram funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce. Jest to inicjatywa mająca na celu merytoryczne wsparcie tworzonych Klubów Rozwoju Cyfrowego (KRC) na terenie całego kraju, w których osoby dorosłe będą miały możliwość zdobywania i rozwijania kompetencji cyfrowych.

Uczestnicy wsparcia będą potrafili sprawnie poruszać się po Internecie i samodzielnie załatwiać ważne sprawy on-line, a także zdobędą nowe umiejętności ważne na rynku pracy i ułatwiające zmianę ścieżki kariery zawodowej.

Dokument pt. Ramy funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce stanowi merytoryczne wsparcie i wytyczne, jak powinien działać i funkcjonować KRC. Jednocześnie określa minimalne warunki organizacyjne dla jego utworzenia na terenie gmin.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dokumentem na srtronie Lidera Projektu-  Centrum Projektów Polska Cyfrowa pod adresem:

 

Ramy funkcjonowania Klubów Rozwoju Cyfrowego w Polsce - Centrum Projektów Polska Cyfrowa - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Wszelkie uwagi oraz sugestie prosimy przesyłać na adres: krc@cppc.gov.pl  do dnia 20.03.2024 r. (w formie maila lub odrębnego pliku word).

Dzięki Państwa zaangażowaniu, zespół Centrum Projektów Polska Cyfrowa wraz z Partnerami Projektu będzie mógł stworzyć dopasowane do potrzeb mieszkańców i mieszkanek gmin Ramy funkcjonowania KRC w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby były to miejsca sprzyjające rozwojowi w zakresie kompetencji cyfrowych, w dobrej atmosferze.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i chęć podzielenia się wszelkimi sugestiami.   

#FunduszeUE

#FunduszeEuropejskie