Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

TISAX

W związku z rosnącym znaczeniem standardów TISAX® w branży automotive, pragniemy zaproponować Państwu kompleksowe przygotowanie do certyfikacji TISAX®, czyli międzynarodowego standardu bezpieczeństwa informacji, który jest coraz bardziej ceniony przez klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. 


Co zyskuje przedsiębiorstwo wdrażając standardy TISAX ®?


Zwiększenie Zaufania - Certyfikat TISAX ® jest uznawany na całym świecie i stanowi potwierdzenie, że Twoja firma spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa informacji. To zwiększa zaufanie klientów i partnerów.
Wspieranie Zgodności - Wdrożenie standardów TISAX ® pozwoli Państwu spełnić wymagania regulacyjne związane z ochroną danych i prywatności.
Konkurencyjność - Posiadanie certyfikatu TISAX ® daje Twojej firmie przewagę konkurencyjną na rynku w branży automotive. Tylko z TISAX® możesz pracować dla niemieckiej branży motoryzacyjnej.
Zarządzanie Ryzykiem - Standardy TISAX ® pomagają zidentyfikować i zarządzać ryzykiem związanym z bezpieczeństwem informacji, co może zapobiec potencjalnym incydentom.


Dlaczego Międzynarodowy Instytut Outsourcingu?

  • Diagnoza Istniejących Rozwiązań - Przeprowadzimy dokładną analizę istniejących rozwiązań związanych z bezpieczeństwem informacji w Twojej firmie.
  • Plan Wdrożenia - Opracujemy spersonalizowany plan wdrożenia, dostosowany do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa i jego potrzeb.
  • Wdrażanie Standardów TISAX® - Pomożemy Państwu w dostosowaniu procesów, procedur i technologii do wymagań TISAX®.
  • Przygotowanie do certyfikacji TISAX® - Zapewnimy wsparcie w procesie przygotowywania się do audytu certyfikacyjnego, tak abyście osiągnęli zaplanowane cele bezpieczeństwa.

Przeprowadzimy Was przez cały proces wdrożenia i certyfikacji TISAX®, pomagając zdobyć ten prestiżowy certyfikat.