Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

Strefy Bezpieczeństwa w Outsourcingu

Bezpieczeństwo w kontekście outsourcingu jest kluczowym aspektem, ponieważ firma powierza część swojej działalności lub procesów zewnętrznemu dostawcy, co może wiązać się z ryzykiem związanym z bezpieczeństwem informacji.


Jakie mogą być konsekwencje braku zachowania wysokiego poziomu bezpieczeństwa?

Poniesienie kosztów naprawy błędów, nadszarpnięcie reputacji, spadek sprzedaży, zakłócenia w zarządzaniu codzienną pracą firmy, sankcje prawne, czy też pozwy ze strony udziałowców.

Brzmi poważnie, prawda? Chcąc zapewnić bezpieczeństwo, należy wprowadzić procedury oraz podnosić świadomość kadry za pośrednictwem dedykowanych szkoleń.


Jako firma outsourcingowa działająca w obszarze Cyberbezpieczeństwa jesteśmy świadomi, jak ważne jest zapobieganie nieprawidłowościom. W tym celu oferujemy Państwu współpracę z gronem naszych ekspertów w dziedzinie rozwoju outsourcingu, bezpieczeństwa danych, Cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania procesami, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia naruszeń w Państwa firmie.